Svarbiausias iššūkis bet kuriam gamintojui yra ne tik naujų rinkų suradimas, bet ir išlaidų sumažinimas siekiant užtikrinti konkurencingumą rinkoje JAV ir Europoje gamybos įmonėse yra plačiai naudojama savitarnos prekybinė įranga, siekiant sutaupyti.


"Sanistal" siūlo StockMASTER koncepciją gamitojams, kurie siekia sumažinti gamybos sąnaudas, geriau valdyti įsigyjamų prekių apskaitą, sumažinti procesų prekių įsigyjimui. Klientų patirtis rodo, kad StockMASTER koncepcija leidžia sumažinti atsargų ir žaliavų suvartojimą bent 20%.

StockMASTER įranga gali būti pritaikyta prie kiekvieno gamintojo poreikių. Įrangoje galima patalpinti šias prekių grupes:

Asmeniniai saugumo produktai;
Rankiniai įrankiai;
Suvirinimo priedai;

Suvirinimo medžiagos;
Šlifavimo/pjovimo prekės;
Chemijos produktai;
Frezavimo ir gręžimo įrankiai;
Kiti produktai.
 
StockMASTER programinė įranga pritaikyta prekių prieinamumui 24/7. Taigi prekės yra visuomet prieinamos, užtikrinant gamybos proceso tęstinumą ir sumažinant laiko sąnaudas ir lėšas prekių įsigijimams ir paskirstymams.

StockMASTER įranga suteikia galimybę tiksliai žinoti sunaudojamų prekių kiekį. Sistema taip pat leidžia nustatyti ribas, kad darbuotojams būtų prieinamos tik tam tikros prekės. Tai sumažina nuostolius ir padidinti efektyvų prekių gamybos procesą.


Daugiau informacijos čia
Užsisakykite nemokamą StockMaster prezentaciją!

* Privalomi laukai

Norite užduoti klausimą Sanistal specialistams? Parašykite!

* Jūsų e-paštas

Mes Jums atsakysime į e-pašto adresą kurį nurodėte žemiau esančiame laukelyje