Kompanija

Danijos įmonė Sanistal A/S - tai viena didžiausių skandinavijos įmonių, prekiaujančių santechnika, šildymo įranga, metalais, įrankiais. Sanistal – tai tikrų profesionalų komanda, tiekianti medžiagas pramonei ir statyboms.

  Sanistal veikla (Prekyba):
  - Šildymas;
  - Santechnika;
  - Vėdinimas;
  - Vonios kambario įranga;
  - Metalai;
  - Suvirinimo įranga ir medžiagos;
  - Įrankiai profesionalams;
  - Lauko inžineriniai tinklai.

Sanistal A/S yra specializuota techninės paskirties prekybos įmonė profesionalams, įsikūrusi Danijoje, kuri turi savo dukterines įmones Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.
UAB „Sanistal“ yra dukterinė sparčiai auganti įmonė Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje dirba daugiau nei 100 darbuotojų. UAB „Sanistal“ filialai įsikūrę Kaune, Viniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.
UAB „Sanistal“ garantuoja savo klietams patikimumą, kadangi įmonės veikla vykdoma remiantis tam tikrais kriterijais:
Paprastumas. UAB “Sanistal” išsiskiria savo paprastu ir patikimu bendradarbiavimu, kadangi klientams gali tiekti prekes tada, kai jiems jų reikia.
Kokybiški produktai. UAB „Sanistal“ teikia pirmenybę patikimai, kokybiškai produkcijai.
Pilnas aptarnavimas. UAB “Sanistal” siūlo plačiausią produktų asortimentą vienoje vietoje. Mes gilinamės į kiekvieno kliento poreikius ir ieškome galimybės išspręsti jo problemas efektyviai ir kompetetingai.
Konkurencingumas. Mes norime, kad mūsų klientai gautų palankų kainos, produktų ir paslaugų santykį, ir siekiame, kad klientas būtų konkurencingas savo versle, būtų pajėgus efektyviai patenkinti savo klientų poreikius.