Kompanija

Danijos įmonė Sanistal A/S - tai viena didžiausių Skandinavijos įmonių, prekiaujančių santechnika, šildymo įranga, metalais, įrankiais. 2011 m. apyvarta siekė 1,99 mlrd. Lt. 2012 m. apyvarta išaugo iki 2,06 mlrd. Lt. „Sanistal“ – tai tikrų profesionalų komanda, tiekianti medžiagas pramonei ir statyboms.

„Sanistal“ veiklos šakos Lietuvoje:
- Šildymas;
- Santechnika;
- Vėdinimas;
- Pastato vidaus vamzdynai;
- Vonios kambario įranga, plytelės;
- Metalai;
- Įrankiai profesionalams;
- Lauko inžinieriniai tinklai.


Sanistal A/S yra specializuota techninės paskirties prekybos įmonė profesionalams, įsikūrusi Danijoje, kuri turi savo dukterines įmones Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.
UAB „Sanistal“ yra dukterinė sparčiai auganti įmonė Lietuvoje. 2010 m. apyvarta buvo 53,4 mln. Lt; 2011 m. apyvarta priartėjo prie 68 mln. Lt. 2012 m. apyvarta išaugo iki 68,1 mln. Lt.

Šiuo metu Lietuvoje dirba daugiau nei 100 darbuotojų. UAB „Sanistal“ filialai įsikūrę Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

UAB „Sanistal“ garantuoja savo klientams patikimumą. Įmonės veikla vykdoma remiantis tam tikrais kriterijais:
Paprastumas. UAB „Sanistal“ išsiskiria savo paprastu ir patikimu bendradarbiavimu, nes klientams prekes gali tiekti tada, kai jiems jų reikia.
Kokybiški produktai. UAB „Sanistal“ teikia pirmenybę patikimiems, kokybiškiems produktams.
Pilnas aptarnavimas. UAB „Sanistal“ siūlo plačiausią produktų asortimentą vienoje vietoje. Mes gilinamės į kiekvieno kliento poreikius ir ieškome galimybės išspręsti jo problemas efektyviai ir kompetentingai.
Konkurencingumas. Mes norime, kad mūsų klientai gautų palankų kainos, produktų ir paslaugų santykį, ir siekiame, kad klientas būtų konkurencingas savo versle, būtų pajėgus efektyviai patenkinti savo klientų poreikius.